Тернопіль може втратити найкращого спеціаліста

0
1741

17558-1uСьогодні ледь не із самого ранку багато місцевих сайтів почали лякати тернополян важкою втратою. Ніби то місто назавжди покинув заступник міського голови Владислав Стемковський.

Як завжди буває у таких випадках – почали з’являтися різні чутки. Одні подейкували, що Владислава Володимировича відправив до Китаю особисто Сергій Надал. Ніби то Сергій Віталійович намагається таким чином напередодні сесії заховати свого заступника від депутатів за Китайською стіною.

Інші шепочуться, що винуватець снігового колапсу поїхав до «Піднебесної», щоб замовити партію шуфель. Так, на всякий випадок. Раптом у Тернополі знову випаде сніг і комусь захочеться організувати фотосесію із шуфлею у руках. То потрібно, щоб вона мала належний вигляд. Бо ота остання не дуже сподобалася тернополянам.

А вже під обід поширилася інформація, що усі попередні версії не відповідають дійсності. Насправді Владислава Стемковського запросили до Китаю на якийсь форум. Причому запросили його туди як найкращого спеціаліста з енергоефективності. Найкращого не лише у Тернополі, а й у всій Україні. Тому на тому форумі він єдиний представлятиме нашу країну.

Про яку таку енергоефективність йде мова зрозуміти трішки важко. Адже якраз напередодні з’явилася інформація, що Тернопіль займає останнє місце зі встановлення будинкових лічильників тепла. Та й у інших питаннях енергозбереження наше місто явно не серед лідерів.

Що б там не було, хочеться сподіватися, що китайці не мають наміру залишити собі Владислава Володимировича назавжди. Бо їх там багато. А у Тернополі такий спеціаліст лише один.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ