Міський голова Тернополя пішов ва-банк

1
1126
Владислав Стемковський
Владислав Стемковський

Сьогодні, на п’ятий день всезагального невдоволення тернополян неспроможністю відповідних служб навести лад у місті, міський голова Сергій Надал провів певні перестановки в управлінських структурах.

Згідно з його розпорядженням за номером 296, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав Стемковський відсторонений від посадових обов’язків в частині здійснення координації роботи управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

Відсьогодні координувати роботу у цій сфері на весь зимовий період буде особисто Сергій Надал.

Зрозуміло, що Сергію Віталійовичу потрібно було піти на певні кроки, щоб невдоволення тернополян перекласти на чиїсь плечі. З іншого боку, крок цей досить ризиковий. Можливо, міський голова має хороші зв’язки у Гідрометцентрі і там його запевнили, що подібних аномалій зима більше не принесе. Тому і ризикнув він впрягтися у ці сани.

Адже якщо ситуація повториться, більше не буде кого робити крайнім. З іншого боку, Сергій Віталійович міг передбачити позитивні і негативні наслідки цього кроку. Якщо міська рада в авральному порядку закупить необхідну техніку і у разі чого дасть раду з наступними снігопадами, то всі лаври дістануться саме Сергію Віталійовичу. Якщо ж ні, то його рейтинг уже не врятує ніщо. Адже більше не вдасться когось зробити крайнім.

Отже Сергій Надал усе поставив на одну карту. А зіграє вона чи ні, тернополяни довідаються уже навесні.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ