У Тернополі за 100 гривень можна буде поблукати лісом

0
329

Тернополян закликають взяти участь в турнірі з троєборства «Серце залізної волі». vspzwbru5yqЗахід відбудеться 4 грудня. У програмі – велогонка, біг і долання смуги перешкод в Кутківецькому лісі. Це вже друге змагання відважних і сильних духом. Перший відбувся 4 вересня, тоді одним із завдань було переплисти Тернопільський став. Участь взяли понад 40 спортсменів та прихильників здорового способу життя не лише з Тернопільщини, а й із сусідніх областей. У турнірі, який відбудеться 4 грудня – очікують ще більше охочих випробувати себе.

– Велотраса буде від Театрального майдану попри набережну до міського пляжу, – каже голова ГО «Нове покоління Тернопільщини», ініціатор змагань Іван Янюк. – Далі буде 100-метрова смуга перешкод у мілітарі-стилі, потім учасникам роздадуть карти, за якими потрібно буде пройти Кутківецький ліс до пункту призначення.

Зголошуватись можна, відшукавши у соцмережах групу «Серце залізної волі» і подавши заявку щодо участі. Там же висвітлюватимуть інформацію про турнір і подарунки учасникам.

– Умови участь не змінювали – вік 18 років і наявність велосипеда. – Говорить співорганізатор Ігор Костюк. – Розуміємо, що не у всіх він є. Але це такий собі стимул придбати цей транспортний засіб. Адже в нас у Тернополі часто заохочують їздити на велосипеді, є вже відповідні доріжки. Та й можна брати участь в таких от змаганнях теж.

Організаційний внесок – 100 гривень. За ці кошти придбають нагороди учасникам. Ті, хто зголосилися, обов’язково прийдуть на змагання, та й подарунки за собівартістю дорожчі, ніж такий збір. У майбутньому подібні турніри проводитимуть й в інших областях. Поки що Тернопіль – перший.

– Дуже приємно, коли в області проводяться спортивні змагання, на які приїжджають учасники з інших міст. – Продовжує голова ГО «Тернопільський інституту медійних інновацій» Володимир Бобко. – Надіюсь, що в майбутньому й з інших країн хтось приїде. То я запрошую всіх до участі. Буде і весело і корисно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ