Тернопільська діаспора у США значно зросте

0
468

kartaВіце-Консул Сполучених Штатів Америки Валері Рід приїхала до Тернополя, аби повідомити умови участі у лотереї «Green card» та застерегти від шахрайства.

У «Green card» можуть брати участь усі, окрім вихідців з тих країн, представників яких уже й так багато у Штатах, наприклад, з Мексики.

– Україна займає 4 місце за кількістю переможців у лотереї. – Розповіла Віце-консул. – Найбільше заявок надходить із західних міст України: 12%- Львівська область, 17% – Івано-Франківська, а з Тернопільщини аж 39% бажаючих отримати Зелену Карту.

Цьогоріч разом із консулом в Тернопіль приїхав Лис Микита – це уявний персонаж, який уособлює шахраїв.

– Таких хитрунів, на жаль, є дуже багато, – застерегла пані Валері Рід. – та аби не потрапити у їхні сітки, слід знати, що лотерея повністю безкоштовна. Вперше ви платитимете лише за медкомісію у разі виграшу – 215 доларів. За те, щоб зареєструватися – оплачувати нічого не треба.

А тому пані Консул радить заявку на участь заповнювати самостійно, нікому не показувати лист підтвердження, в якому буде ваш особистий код. Триватиме реєстрація з 4 жовтня до 7 листопада. Перемогли ви чи ні, дізнаєтеся лише в травні 2017 року. Після цього вам дається трохи більше року, щоб отримати візу.

Аби не виникало проблем з отриманням візи, – каже Валері Рід, – переконайтеся, що ви правильно вказали інформацію про вашу сім’ю, дані про чоловіка і дітей, а фото в анкеті зроблене не більше, ніж 6 місяців тому. Одна людина може заповнити 1 заявку.

Цього року із майже 5 тисяч переможців лотереї «Green card» отримали візи 1500 осіб.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ