Що тернополянам варто знати про спадщину

0
311

nasledДля того, щоб стати законним спадкоємцем, тернополянам дається пів року. По завершенню цього терміну, якщо людина не вклалася у цей термін, їй доводиться звертатися до суду і доводити там, що сталося це через поважну причину.

Найчастіше посилаються на незнання про смерть спадкодавця. Днями Верховний суд України прийшов до висновку, що ця причина є несуттєвою і суд не повинен брати до розгляду такі справи.

З іншого боку суттєвими вважають випадки, коли спадкоємець перебував на території іншої країни і через певні обставини не зміг її залишити. Також суд може прийняти до уваги перебування людини у в’язниці або комі. Для цього потрібно надати відповідні документи.

Варто пам’ятати, що для оформлення спадщини протягом пів року, потрібно подати заяву у нотаріальну контору. Після закінчення цього терміну майно розділять між усіма претендентами, які мають для цього законні підстави. Якщо ж хтось не встигне вкластися, то посилатися на незнання, що ваш родич помер, як уже говорилося вище, тепер не варто. Краще одразу готувати довідку, що ви останні пів року провели у безпам’ятному стані.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ