Переваги моторизованих екранів для проектора

0
11

Якість зображення, котре транслює проектор, багато в чому залежить від екрану, який ви оберете. На ринку представлено велику кількість екранів для проектора, але найбільший попит мають моторизовані екрани. Як зрозуміло з назви, такі екрани оснащуються мотором, завдяки якому вони скручуються та розкручуються, одним натисканням кнопки. Деякі моделі поставляються з пультом керування, завдяки чому керувати екраном стає набагато простіше.

Чому варто обрати саме моторизований екран? 

Найперша перевага такого обладнання — економія місця, адже для встановлення такого екрану потрібно зовсім небагато простору. В період, коли ви не використовуєте проектор, екран лишається просто згорнутим. Сучасні екрани від відомих брендів оснащуються якісним мотором, котрий працює тихо і плавно, не відволікаючи вас від перегляду фільму чи презентації.

Моторизований екран може бути стаціонарним чи переносним. Обладнання другого типу стане чудовим вибором для людей, котрим часто потрібно проводити презентації в різних закладах.

Стаціонарні екрани можуть встановлюватися в стіну чи стелю, залежно від особливостей  приміщення. Полотно екрана ховається у спеціальному коробі, котрий фіксується на обраній поверхні, надійно закріплюється. Коли вам потрібно переглянути фільм, ви просто натискаєте кнопку і розгортаєте екран. Обладнання стельового монтажу можна встановлювати над вікном. При такому варіанті встановлення ви суттєво економите вільний простір.

Дуже зручними є екрани підлогового типу — вони займають мало місця, їх легко розкладати та складати. Підлогові екрани можна використовувати для домашнього вжитку, а також для поїздок на презентації.

Основні правила вибору моторизованих екранів

Перше, на що слід звернути увагу — варіант кріплення, відкрите чи приховане. Для першого варіанту знадобиться ніша у стіні, в яку монтуються всі деталі конструкції.

Якщо екран передбачає приховане кріплення, на стелю фіксується короб, у якому зберігається полотно. Якщо ви точно не визначилися з місцем встановлення, краще обирати універсальний екран, котрий можна монтувати на стіні чи стелі.

Види полотна екрана

Існує досить багато покриттів проекційного екрану, та розрізняють найбільш головні три види:

  • біле,
  • сіре,
  • ALR покриття.

Білі екрани мають найбільший попит, адже вони вважаються універсальними. Екран з білим покриттям підходить для домашнього кінотеатру в приміщеннях з регульованою яскравістю. Також білий екран відрізняється широким кутом огляду.

Мають попит на сайті https://showtime.ua/ екрани з покриттям MaxWhite, котре відрізняється коефіцієнтом посилення 1.1, максимальними кутами огляду.

Сірий екран може мати різний коефіцієнт, нижче або вище 1.0. Завдяки темнішому кольору покриття, такий екран зменшує кількість паразитного засвічення.

ALR екрани (Ambient Light Rejecting) поглинають чи відбивають світло від ламп, вікон та інших джерел світла. Завдяки цій особливості підвищується рівень контрастності та яскравості картинки в освітлених приміщеннях.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ