Українцям дуже хочуть підняти мінімальну зарплату – коли і на скільки

0
2972

Після того як дружина Президента України, попри дотримання усіх карантинних правил, все ж захворіла на коронавірус, Володимиру Зеленському довелося на деякий час відлучитися на самоізоляцію. Там він думав. І десь на десятий день надумав, що українці трохи погано живуть. А все через те, що у них маленькі зарплати.

Ні, не подумайте, що Володимир Олександрович перейнявся зарплатами народних депутатів, значна частина яких скаржиться, що на зарплату у майже 40 тисяч жити неймовірно важко. Цього разу Президент сягнув думками значно глибше і добрався аж до маленьких, так би мовити, пересічних українців.

Подумав Володимир Зеленський, що мінімальна зарплата 4723 гривні на місяць це таки надто мало і надумав, що надійшов час її збільшувати. Тому і дав відповідне доручення в уряді.

Там також взялися думати. І вирішили, що думати тут нема що, адже восени місцеві вибори, а рейтинг «зелених» жовтіє прямо на очах. Тому не довго думаючи, розробили цілий графік збільшення мінімальної зарплати.

Отже з 1 вересня цього року вона має зрости аж до 5 тисяч. А ось з 1 січня наступного року ще на одну тисячу. А з 1 липня того ж таки наступного року сягне просто неймовірної цифри у 6,5 тисяч.

Як зауважив після довгих роздумів сам Президент, ви не думайте, що це так легко – взяти і підняти мінімалку. Але ми, коли йшли до влади, не шукали легких рішень…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ