Для тернополян і гостей міста навіть це стало дорожчим

0
462

завантаженняНосили мене сьогодні ноги файним містом Тернополем. Довго носили. І занесли, з якогось дива, на центральний автовокзал.

Оскільки в дорозі провів багато часу, виникла у мене одна потреба. Вголос про таке не кажуть. Тому тонко натякну – коли цього хочеться, починаєш або схрещувати ноги, або пританцьовувати.

На щастя, на автовокзалі є де з цим собі раду дати. Заздалегідь приготував дві гривні і біжу. Заходжу у те приміщення і не скажу, що остовпів, але на мить швидкість скинув.

Дорожче тепер ця справа обходиться. Не набагато – всього на гривню. Цікавлюся у жіночки, яка працює там розмінним автоматом. Розмінним тому, що щоб потрапити у цю печеру значного полегшення, вказану суму потрібно віддати автоматові на вході. А не кожен стражденний має при собі такі купюри. Ось і доводиться їх розмінювати. А заодно і відповідати на запитання невдоволених, чому це дорожче тепер задоволення коштує.

І відповіла мені жіночка: «А хто ж його знає. Усе дорожчає і ми вирішили задніх не пасти».

Тут, знаєте, той варіант, коли вибрати не доводиться. Віддав я автоматові три гривні. Попустило мене за мить. Але поки попускало, усе думав: «Прем’єр-міністр наш, дай йому Боже довгих років життя, обіцяв, що після підняття мінімальної зарплати ніяких подорожчань не буде. А воно бачиш яким боком повернулося. Куди оком не кинь і не лише оком, усе дорожчає».

І не на усьому ж зекономити є змога…
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ