Чому сьогодні на тернопільському автовокзалі можна почуватися відносно безпечно (фото)

1
2292

Був сьогодні на центральному тернопільському автовокзалі. Тут усе, як завжди. Пасажирів, не скажу, що дуже багато, але достатньо. Автобуси у рейс відправляються. Тернополяни двоповерховими автобусами масово виїжджають на заробітки.

Але спіймав себе на думці, що чогось таки не вистачає. Чогось такого без чого чудово можна обійтися, але до чого вже звиклося під час частих відвідувань вокзалу.

Покрутив головою у різні боки, придивився і зрозумів. Нема отих смаглявих діточок у брудному одязі, які випрошують якісь копійчину. Не ходять вокзалом і такі ж смагляві у такому ж брудному одязі вагітні жінки і не переконують дати їм хоч гривню, бо вагітним відмовляти не можна. А якщо не даси, дивляться на тебе таким поглядом, що ще кілька днів почуваєш себе дуже винним. Нема і все.

Щоб переконатися, я навіть пішов у те місце, де вони люблять влаштовувати перекури. І там їх нема. Навіть більше – місце те сіткою обгородили.

Не знаю, з чим це пов’язано. Може сьогодні через велике свято вони не «працюють». А може зникли після отих не вельми приємних для них подій у районі Березовиці.

Що б там не було, а почуваєш себе нині на автовокзалі якось безпечніше і спокійніше.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ