Підвищення мінімальної зарплати на 277 гривні «слуги народу» подають як велике досягнення

0
439

Якщо я все правильно зрозумів, то саме сьогодні і почався отой, ще минулого року обіцяний, кінець епохи бідності. Адже саме сьогодні з подачі Президента Верховна рада прийняла рішення, що з 1 вересня мінімальна зарплата в Україні буде 5000 тисяч гривень. Якщо хто не слідкував за розміром «мінімалки», то збільшили її аж на 277 гривень.

Деякі економісти запевняють, що таке підвищення трішки не на часі. Адже у час коли економіка практично не розвивається, це виглядає швидше як популізм перед місцевими виборами. Але хіба люди, які пройшли кількаденні курси в Трускавці будуть прислухатися до думок експертів?

У них свої розрахунки.  «Слуги народу» запевняють, що такий крок значно позначиться на доходах бюджету. Адже підвищення «мінімалки» змусить підприємців сплачувати більшу офіційну зарплату, а саме з неї будуть вираховувати податок на доходи фізичних осіб та ЄСВ. Тобто ці «робін гуди» трускавецького розливу вирішили взяти трохи грошей у людей і не так щоб дуже багатих і віддати їх трішки біднішим.

Але то таке, усі ці економічні розрахунки, то справа надто складна. Головне, що «слуги народу» вірять, що збільшення мінімальної зарплати на 277 гривень  сприятиме подоланню бідності і підвищуватиме якість життя людей. Тепер ви зрозуміли? Тобто для повного щастя нам не вистачало якихось 277 гривень. А тисячі українців чомусь масово їдуть на заробітки за кордон. Зате вже аж тепер вони почнуть повертатися.  Адже у нас таки почали долати бідність.

Найбільший же цинізм ситуації, що про це кажуть люди, які нещодавно скаржилися, що не можуть зводити кінці з кінцями на 36 тисяч гривень депутатської зарплати.

То може б вони почали отримувати мінімальну і відчули миттєве покращення якості життя?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ