Чотири дні тернополянам розповідатимуть, про місце, де людина опиняється на межі життя та смерті

0
159

Письменник Макс Кідрук знову вирушає в масштабний тур обласними центрами та маленькими містечками України, аби зустрітися з читачами та презентувати роман «Де немає Бога». Розпочнеться  новий скажений марафон із презентації в Києві. Кінцева станція – Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку (17-18 листопада).

На Тернопільщині Макс відвідає 4 міста та містечка. Презентація у обласному центрі відбудеться у середу, 3 жовтня. О 19:00 мешканців міста чекатимуть у Палаці кіно (вул. Івана Франка, 8).

ПРО ТУР:

«Я не раз казав, що минулорічний мегатур Україною на підтримку роману «Не озирайся і мовчи», не буде одноразовою акцією. Ще тоді ми з командою були заряджені на щонайменше ще одну подібну божевільну авантюру. Вважайте, рік тому ми лише знайомилися з читачами. Цього року ми їдемо нібито до добрих знайомих. Я з нетерпінням чекаю зустрічей, щоби розповісти про свій новий роман», – говорить Макс Кідрук.

ПРО РОМАН «ДЕ НЕМАЄ БОГА»

Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?

Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви… Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них – рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.

«Де немає Бога» – спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.

БУКТРЕЙЛЕР: https://www.youtube.com/watch?v=8vi43QBo6Fs

КВИТКИ на презентації в обласних центрах шукайте на сайті: kasa.in.ua/tour/kidruk-dnb (в містечках вхід вільний).

 РОЗКЛАД ТУРУ:

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ:

Тернопіль: 3 жовтня, 17:00. Прес-конференція Книгарня “Є” (вул. Валова, 5-9).

Тернопіль: 3 жовтня, 19:00. Палац кіно (вул. Івана Франка, 8).

Кременець: 2 жовтня, 16:00. Центральна бібліотека ім. Ю. Словацького (вул. Шевченка, 18)

Бережани: 4 жовтня, 12:30. Краєзнавчий музей (пл. Ринок, 1)

Бучач: 4 жовтня, 16:00. Центральна районна бібліотека (вул. Галицька, 21).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ