Окремі жадібні тернополяни не змогли зіпсувати гарні враження від фестивалю «Файне місто»

2
987

Файне. За кілька років цей фест виріс з невеликої тусовки до величезної події всеукраїнського масштабу. І чи то я теж виросла, чи люди змінились, але цього року мене вперше не лякали на фесті великі мужчини в костюмчиках зубних фей, жирафів і пінгвінів, а також діти з крилами Люцифера, жінки-зомбі і так далі. Мабуть, то таки дорослішання, бо я тепер бачу там не тусовку людей сумнівної тверезості, а прекрасних сучасних хіпі.

В звичайному житті ти можеш бути чиновником чи серйозним бізнесменом, але часом тобі хочеться просто напнути костюмчик Свинки Пеппи і відірватись. І чомусь я зараз дууууууже добре розумію цих людей, чому б то?

Першого року фестиваль проводили на острівці в самому місті, потім на території аеропорту, а далі тусовка переїхала на територію іподрому. Останнє місце найбільш вдале, попри конкретні трабли з добиранням туди. Кажуть, цього року «мешканцями» містечка стали близько 20 тисяч людей — масштаб вражає.

На території фесту була вся інфраструктура, відвідувачам видавали паспорт, а охочі могли навіть взяти фестивальний шлюб. Традиційно діяло кілька сцен, тож кожен міг знайти щось для себе. Цього року вперше облаштували територію для людей з інвалідністю, а також запропонували відвідати дійство безкоштовно або зі знижкою, тут взагалі молодці-молодці.

Шкодую, що не могла протусуватися там кілька днів, прийшла лише на The Rasmus, застала ще кілька гуртів. За ті шалені емоції можна пробачити Расмусу навіть деякі лажі та дощ, який вони накликали. Хлопці — прекрасні. Якщо хтось асоціює їх лише з піснями за якої давності, послухайте альбом 2017 року.

Окрема тема деякі тернополяни та їх бажання здерти з гостей три шкури… Тільки бачиш людину з рюкзаком і карематом, можна ціну множити на три. Тому просто повага всім підприємцям, хто працював чесно, а також всім тернополянам, хто доброзичливо ставився до гостей.

Можна, звісно, шукати недоліки, а можна й захоплюватись. Що б там не було, як подумаю, що всю цю махіну організували кілька звичайних тернополян… Словом, респект за це.

П.С. Звісно, якщо шукати недоліки, можна і їх знайти.

Зоряна БИНДАС2 КОМЕНТАРІ

  1. написати про фестиваль ,побувавши тільки під кінець самого фестивалю,це мега епік…Це як написати футбольний огляд матчу,переглянувши післяматчеві пенальті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.