Хто у Тернополі добиває Суспільне телебачення

0
438

Про те, що тернопільські ранкові шоу вже тиждень не виходять в ефір, працівники Суспільного дізналися зненацька. 21 травня продюсерка Тернопільської філії Зоряна Биндас організувала онлайн-нараду з ранківцями і повідомила, що тема «Файного ранку» вже закрита. Мовляв, нема з ким працювати, одна людина звільнилася, одну перевили на іншу посаду, то для тих, хто лишився, два варіанти – або переведення в інші відділи, або простій до кінця карантину.

Журналісти «Файного ранку» спершу пропонували варіанти продовжувати виходити в ефір, поки це можливо. Адже і так до цього часу багато що трималося на голому ентузіазмі. До того ж карантин пом’якшують і 25 травня усі працівники Суспільного виходять на роботу.

Потім журналісти «Файного ранку»  цікавилися варіантами переведення в інші відділи. На що Биндас відповіла, переводячи стрілки в бік менеджера філії Юрія Кійка: «Поки, каже Кійко, найреалістичніший варіант – простій». Вагомою підставою цього рішення є службова записка Биндас.

На запитання однієї із журналісток, що буде після простою, відповіла: «Я б дуже хотіла мати відповідь на це питання, але поки її нема. Пробач». На запитання, що буде, якщо працівник не погоджується на простій, дала вичерпну відповідь: «На це, кажуть, не потрібна згода працівника».

Що тернопільські глядачі дивитимуться замість ранкового шоу, поки невідомо.

«Сітку нам надсилають централізовано, програмна служба складе сітку і побачимо, що буде в ефірі. Можна глянути на прикладі цього тижня, коли ранки вже перестали виходити», – повідомила продюсерка.

Джерело – Захист регіонального суспільного мовника України

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ