Журналістка з Житомира “подякувала” керівництву за кількарічні кредити і приниження на роботі

0
1465

А тепер до головного, до заздрості. Які у нас підстави заздрити премійованим? Жодних!

Навпаки, хочу щиро подякувати Аласанії, Чорнотицькому, Хоркіну, Фрєй, Шелудько та іншим “олівцежителям” за нестерпні умови праці, за неможливість єдиній годувальниці сім’ї забезпечити пристойне меню, як то книжка лікарська пише, за кількарічні кредити на середньої дешевості побутову техніку з непевністю щодо погашення, за відсутність будь-яких доплат (за вислугу років, інтенсивність праці, гонорари), які зникли одразу, щойно виникла НСТУ, за фактично повністю знищене регіональне мовлення, за звинувачення нас, із цією політикою не згодних, у меркантильності (бо говорити про збереження робочих місць – це ж непристойно) і покарання, наприклад, відсутністю премій в кінці року та перспективою переходу в наступному з категорії Професіонали в категорію Технічні працівники, але – робота залишиться та ж сама (?!), щоправда статус порівняється з плінтусом, і ще багато за які ЗА хочеться їм подякувати. Та побажати стільки ж щастя, здоров’я і достатку, скільки маємо ощасливлені ми!

Звертаюся до фахівців з СБУ, НАЗК, прокуратури та хто там ще має пильнувати національну державну безпеку? – приєднуйтесь!

ЩИРО ДЯКУЮ топ-менеджерам з “Олівця” за сім п’ятниць і восьмий четвер у плануванні роботи, за поділ на “своїх” і тих… “нерозумних”, котрі не захотіли добровільно піти під скорочення два роки тому (майже дослівна цитата Чорнотицького), тобто, за поділ на штатних і позаштатних, за приниження усіх загалом працівників регіональних філій лише на тій підставі, що філії утворені на базі ОДТРК (і це говорять люди, двоє з яких принаймні, в недалекому минулому Харківську і Сумську ОДТРК очолювали… Отже ж по Фрейду: оцінюють інших по собі?, за абсолютну нездатність чи злочинне небажання справді розбудовувати незалежного Суспільного мовника в Україні… І це теж ще не всі ЗА, за які хочеться подякувати. Тому – to be continued, або – продовження буде…

А поки що – гарних вам свят, панове, ну і нам з вашої величної ласки!

P.S. А таки не всі подяки. Кілька забула, за чутки про скорочення позаштатних в наступному році, але вже не як редакторів (читайте – журналістів) з вищими освітами і досвідом практичної роботи, а як оброблювачів інформації, читайте – чорноробів, яким досить школи чи ПТУ, а досвід і зовсім не потрібен, набудуть.

Олена КОРЖ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ