Деякі з народних депутатів від Тернопільщини ледь зводять кінці з кінцями

0
628

Минулого року у сесійній залі народні депутати України провели аж 80 днів. Трохи більше 2-х місяців. Зрозуміло, що є ще якась видимість роботи в комітетах, багато піару на телебаченні і таке інше. І поки вони оце там у стольному граді роблять вигляд, що працюють, жити ж десь потрібно. Враховуючи, що у нас увесь депутатський корпус близький до жебрацтва, держава компенсує їм проживання. Хоча як держава – кошти ці, можна сказати, беруть з наших з вами кишень.

Так ось, минулого року 176 слуг народу отримали від цього народу 32,6 мільйони гривень цієї компенсації. Є серед «героїв» і представники Тернопільщини.

Олег Барна, Михайло Головко, Тарас Пастух, Микола Люшняк і Тарас Юрик отримали по 191 тисячі гривень.

До слова, Михайло Головко у своїй декларації за 2016 рік вказав, що його дружина придбала автомобіль Honda CR-V, вартістю у 300 тисяч гривень. А ось Микола Люшняк у все тому ж 2016 році придбав земельну ділянку площею 200 квадратних метрів у Яремчі. Ось тільки вартість покупки нардеп скромно замовчав. Тарас Пастух роком раніше придбав автомобіль Фольксваген. Вартість – 350 тисяч гривень. Тарас Юрик і Степан Барна за кілька останніх років жодних дорогих придбань не задекларували.

А Роман Заставний та Ігор Побер пори все спромоглися знайти чи то трішки зайвих коштів, чи то ще якусь жменьку совісті, щоб орендувати житло за власні гроші.

Ось такі у нас на Тернопільщині слуги народу. До слова, не варто забувати, що нещодавно вони втричі підняли собі заробітну плату. Цікаво, чи у цьому році ці «бідаки» знову отримуватимуть компенсацію за житло, чи їм уже нарешті вистачить грошей, щоб почати утримувати себе самим…

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогерБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.