Деякі з народних депутатів від Тернопільщини ледь зводять кінці з кінцями

0
694

Минулого року у сесійній залі народні депутати України провели аж 80 днів. Трохи більше 2-х місяців. Зрозуміло, що є ще якась видимість роботи в комітетах, багато піару на телебаченні і таке інше. І поки вони оце там у стольному граді роблять вигляд, що працюють, жити ж десь потрібно. Враховуючи, що у нас увесь депутатський корпус близький до жебрацтва, держава компенсує їм проживання. Хоча як держава – кошти ці, можна сказати, беруть з наших з вами кишень.

Так ось, минулого року 176 слуг народу отримали від цього народу 32,6 мільйони гривень цієї компенсації. Є серед «героїв» і представники Тернопільщини.

Олег Барна, Михайло Головко, Тарас Пастух, Микола Люшняк і Тарас Юрик отримали по 191 тисячі гривень.

До слова, Михайло Головко у своїй декларації за 2016 рік вказав, що його дружина придбала автомобіль Honda CR-V, вартістю у 300 тисяч гривень. А ось Микола Люшняк у все тому ж 2016 році придбав земельну ділянку площею 200 квадратних метрів у Яремчі. Ось тільки вартість покупки нардеп скромно замовчав. Тарас Пастух роком раніше придбав автомобіль Фольксваген. Вартість – 350 тисяч гривень. Тарас Юрик і Степан Барна за кілька останніх років жодних дорогих придбань не задекларували.

А Роман Заставний та Ігор Побер пори все спромоглися знайти чи то трішки зайвих коштів, чи то ще якусь жменьку совісті, щоб орендувати житло за власні гроші.

Ось такі у нас на Тернопільщині слуги народу. До слова, не варто забувати, що нещодавно вони втричі підняли собі заробітну плату. Цікаво, чи у цьому році ці «бідаки» знову отримуватимуть компенсацію за житло, чи їм уже нарешті вистачить грошей, щоб почати утримувати себе самим…

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ