Тернополянин пропонує автоматизувати продаж квитків на дитячі атракціони

0
254

Дитячі атракціони у тернопільських парках чомусь вважають неприбутковими. У червні сайт Про Те надрукував розповідь Ірини Герман про те, як у парку Національного відродження квитки на атракціони видають по кілька разів. Детальніше у публікації – «Тернополянка розповіла, як наживаються на відвідувачах у парку Національного відродження».

А ось Тарас Дячун пропонує автоматизувати видачу квитків на атракціони у тернопільських парках. Відповідну пропозицію він зареєстрував на сайті «Громадського проекту».

Пан Тарас пише, щоб відвідувачі парку, внісши певну суму у термінал, на інтерфейсі вибирали атракціон, який хочуть відвідати. Відповідно людина отримає квиток, який і пред’явить оператору атракціону. Навіть більше, інформацію про придбання квитка в онлайн-режимі передаватимуть до центрального комп’ютера комунального підприємства.

Свій проект чоловік оцінив у 299 тисяч і 220 гривень.

Як на мене, у цьому щось є. Лише кілька зауважень. Що робити, якщо якийсь вандал, а їх у Тернополі достатньо, зламає термінал. І чи достатньо буде по одному терміналу на парк? Чи не призведе це до збільшення черг, а отже погіршення обслуговування. Хоча сам проект таки вартий уваги.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ