На площі «Героїв Євромайдану» у Тернополі встановили дуже дивну конструкцію (фото)

1
1862

IMG_5703Останніми днями тернополяни все частіше нарікають, що кількість всіляких МАФів, будок і палаток у місті різко збільшується. Особливо у паркових зонах. Там вони «ростуть» швидше, ніж підсніжники з-під снігу.

Активісти уже навіть планують створити рух громадського спротиву «Захистимо Тернопіль від МАФів». Але не лише паркам дісталося. Нещодавно якийсь вагончик з’явився і на багатостраждальній площі «Героїв Євромайдану».

Чому багатостраждальній. Та тому що довести її до пуття ніяк не вдається. І відбулося уже ніби урочисте відкриття пам’ятника з партійними стягами і патріотичними промовами, але з’ясувалося, що до кінця епопеї ще далекувато.

А тепер ось якусь будку тикнули. Сподіваюся, що чебуреками з неї торгувати не будуть. Хоча якби таке сталося, то у цьому місті ніхто б не здивувався. Швидше за все зберігатимуть там якийсь реманент, необхідний для кінцевого облаштування площі.

І все ж – хіба не можна було знайти трішки інше місце? Хоча б на який десяток метрів подалі від пам’ятника. З іншого боку – для чого перейматися такими дрібницями. Кому треба, той уже попіарився під час відкриття пам’ятника. А до наступної річниці Євромайдану ще ой як далеко. Можна на якийсь час перетворити площу на такий собі технічний майданчик для зберігання усякого непотрібу.

Головне, що будиночок поруч з площею зводиться рекордними темпами…

Марко КЛЕВЕЦЬ

IMG_5704

1 коментар

  1. та хто зна. що буде через рiк? Може той майдан вже i згадувати не буде нiхто. що для нас звично: сьогоднi молимося. а вже завтра ногами топчем те. чому молилися сьогоднi.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ