Відома телеведуча написала “еротичне” звернення міському голові Тернополя

1
5028
фото з інтернету
фото з інтернету

Завідуюча відділом інформаційних програм каналу ТТБ Наталія Мехралієва на своїй сторінці у Фейсбуці написала жартівливе звернення до міського голови Тернополя Сергія Надала. Телеведуча вважає, що весна – пора любові. Проте романтичного настрою позбавляють реалії рідного міста.

“Мій любий міський голова Тернополя, зроби щось! – пише Наталія. – Бо інакше буде як у тій пісні: ,, Сєрьожа, я тєбя любіла тоже … ”

Я в гніві, моє авто в печалі. А зумовлено усе це весняно-дорожньою депресією. Причина – імпотенція відділу технагляду управління ЖКГ міської ради. Віталійовичу, дай їм якоїсь Віагри, щоб з’явилася ерекція чи бодай адекватна реакція. І тоді моя прихильність знову буде на твоєму боці. Але зауваж, що я жінка тієї вікової категорії, коли фантастичні розповіді про перспективні довготривалі можливості уже не вражають. Я поки ту міць не помацаю, а довготривалість не побачу – не повірю!

І не треба мене задобрювати презентами на кшталт бруківки-вишиванки, бо тут одразу згадується вислів: ,, не робіться добрими – не купуйте моїм дітям цукерки “. Солодощі малечі я сама придбаю, мене більше хвилює їх безпека під час руху автошляхами міста .
С.Н. , ми з тобою так давно разом, що стосунки стали дещо інертними.

Та не все ще втрачено. Зроби щось шалене! Здивуй мене!!! Даю підказку: я мрію про всеміську подорож якісними дорогами. Ми можемо відзняти цей диво-тур на відео і затишними вечорами переглядати його на Театральній площі. А наші друзі милуватимуться ефектними кадрами у маршрутках. Уяви, як після цього підніметься твій… твій рейтинг.

Словом, Віталійовичу, якщо ти хочеш, щоб у вирішальний момент мій ВИБІР був на твою користь, АРБАЙТЕН!

P.S. Я вірю в тебе, ти зможеш. Просто розпочни. Цілую. Люблю. Удачі!”

1 коментар

  1. На такі справи в наших торбохватів не стоїть.Ні в Тернополі, ніде. Ось якби Ви йому, пані, запропонували “зеленої капусти” рубанути, тут би цей ..ер і без віагри рвонув би з місця, як кінь!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ