Тернополянка розповіла, як наживаються на відвідувачах у парку Національного відродження

1
3189

квитки 111Тернополянка Ірина Герман на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук розповіла, як у парку Національного відродження наживаються на відвідувачах атракціонів.

Сьогодні з друзями відпочивали в парку Національного Відродження. Вирішили піти на атракціон «Колесо огляду». Один квиток – 15 грн. Проте одразу, коли нам їх видали, було чітко видно, що квитки не щойно надруковані, їх вже тримали в руках. І дійсно, дивлюсь на дату і годину друку – і еврика! Приблизно о 20:00 мені видали квитки, надруковані о 15:02 і 17:13! Перед атракціоном працівник справно збирає квиточки. Навіщо? Питання риторичне.

Скільки «рук» пройшли ці квитки, я не знаю. Першими ми точно не були. Я розумію, що зарплати у працівників не високі, але ж рано чи пізно нарешті час почати щось змінювати в нашій країні. Якщо мене не влаштовує зарплата, я шукаю іншу роботу, а не варіанти як можна нажитися на цій. Може тому й міські атракціони не надто прибуткові.

1 коментар

  1. Крадуть всі, навіть ті хто кричить що всі крадуть. І що саме цікаве, що такі факти з тими квитками вже були, але ж жодної реакції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ