Чому тернополяни завжди і всім незадоволені

1
1111

Хто б що не казав, а у Тернополі таки щось робиться. І практично усе зроблене починають обговорювати у соцмережах. Трішки дивно, але коментарі переважно негативні.

Що у нас з найновішого? Два фонтани. Той, що дуже довгий на набережній озера не подобається, бо схожий на каналізацію. А ще ж як вітер, то краплини задуває на набережну і гуляти некомфортно. А той, що у парку Національного відродження взагалі одразу обізвали меморіальним комплексом. І так у нас зі всім.

Поставили при вході до парку імені Тараса Шевченка якусь перголу і почалося. І конструкція не така, і колір, і матеріали. І взагалі кому і для чого воно потрібне.

Поставили напис «Я люблю Тернопіль» і з’ясувалося, що мову не ту обрали і розмір букв не усіх влаштовує. Бо при таких параметрах нормальне селфі зробити дуже важко.

Зробили накриття на пішохідному мості біля залізничного вокзалу. І все не таке. Пластик поганий – його град поб’є, взимку буде холодно, влітку – спекотно. І взагалі відтепер це буде улюблене місце тернопільських безхатченків і вони там такий безлад наведуть, що ходити буде неможливо.

Тільки з’явилася інформація, що у місті буде нова тролейбусна лінія, як почалося – кому вона там потрібна, не той напрямок обрали тощо. Цікаво що якби обрали інший напрямок, все одно було б недогода.

Почали ремонтувати дамбу і одразу лунають невдоволені голоси. Не той час обрали, не тими матеріалами ремонтують, бруківки австрійської шкода. І взагалі ту бруківку вкрадуть.

І так у нас зі всім. Щоб не зробили, одразу лунають невдоволені голоси. Хоч взагалі у місті нічого не роби. Але ж тоді галасу буде ще більше – нічого не роблять, куди міська влада дивиться і для чого вона нам така взагалі потрібна.

До слова. Автору цієї публікації також не сподобалися ні пергола, ні фонтан у парку Національного відродження.

Марко КЛЕВЕЦЬ

1 коментар

 1. Відкрите звернення до тернополян і автора статті Марка, зокрема.
  Відповідь на ваше питання – тому що ця діяльність – просте окозамилювання… Набирання політичних балів…
  Намагання перетворити Тернопіль в туристичне місто – фікція.
  Не можна заповнити місто без історії (бо вона була стерта разом з містом в роки 2ї світової) скверами і фонтанами і прсто чекати туристів.
  Як показав фестиваль Файного – за межами фесту займатися в місті не було чим… Мені як тернополянину, звісно, до вподоби естетичні зміни.
  Проте в нас на повістці значно більше важливіших речей, які справді могли б покращити наш побут.

  Передбачу питання – а що ж тут робити….
  Все просто – виносити на обговорення громадскості…
  А вас тернополян прошу: не голосуйте за людей, котрі вам розповідають казки (Тернопіль туристичне місто….. і тд)

  І окремо питання до Марко КЛЕВЕЦЬ
  Якщо добра половина проектів міськуправління вам (і більшості тернополян) не до смаку…
  НАВІЩО ВАМ І НАМ ТАКЕ УПРАВЛІННЯ?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ