Що у Тернополі світить, але не гріє (фото)

1
1619

Як тільки на набережній Тернопільського ставу почали монтувати аераційний фонтан, з’явилися невдоволені. І те не так, і то не те. І взагалі він більше нагадує каналізацію і кому це потрібно, і у місті безліч проблем, які потребують негайного вирішення. А фонтан нікому не потрібен, тим більше такий.

Далі – більше. З’явилася інформація, що він ще й світитися буде. І знову невдоволені голоси – для чого, кому це потрібно. А у ці кілька днів, коли у Тернополі панують сильні вітри, їх стало ще більше. Фонтан може і гарний, але ж до нього близько не підійдеш. Вода заливає набережну.

Але люди, яким не догодиш нічим, були у всі часи. А ось такого фонтану у Тернополі не було ще ніколи. І попри всі незручності, і попри усі недоробки, виглядає він дуже гарно. Як б сказав, навіть дуже гарно. Шкода лише, що не зможе він працювати цілий рік. «Тут дехто додасть, що це ще один недолік. Але попри те, у ті вечори, коли його все ж включають, наше озеро починає грати усіма барвами веселки.

І я впевнений, що у такі вечірні години сотні тернополян ходитимуть сюди, щоб полюбуватися цим фонтаном. А кілька краплин у вітряну погоду не дуже зіпсують настрій. Особливо, коли мова піде про літні, спекотні вечори.

Фото – Урбаністика Тернополя

1 коментар

  1. Просто багато людей не розуміють, що таки фонтан є і функціональний. Всі звертали увагу на те, що став цвіте і виділяється неприємний запах який панує на всі набережній. То відбувається бо вода застояна. А завдяки такому фонтану вода циркулює повітря і тим самим вода насичується киснем і плюс вода циркулює. Так шо фонтани не тільки красиві але й функціональні!!!! Дуже гарно!)))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ