Обличчям тернопільського інтернет-провайдера стала сама Джулія Робертс (фото)

1
1112

Судячи з рекламного щита, розташованого на вулиці Збаразькій, справи у тернопільського інтернет-провайдера «Колумбус» йдуть не те, що добре, а дуже добре. Адже не так уже й багато фірм не те, що у Тернополі чи Україні, а навіть у світі можуть дозволити собі запросити рекламувати свої послуги оскароносну актрису Джулію Робертс. А ось «Колумбус» зміг.

Якийсь скептик тут промовить – просто взяли фото з інтернету і по всьому. А я таки не повірю. Ну не може така серйозна фірма порушувати закони. Зокрема, Закон України «Про рекламу». У частині 1 статті 8 якого мова йде про заборону вміщувати зображення фізичної особи або використовувати її ім’я без письмової згоди цієї особи.

Звідси висновок – у «Колумбусі» таки цю згоду отримали. У скільки їм це обійшлося – хто ж його знає. Але чомусь здається, що не дуже дорого. Раз фірма дозволяє собі ще й пропонувати 500 гривень знижки на цифрове обладнання.

І посміхається тепер зірка фільму «Красуня» та тому рекламному щиті. А ще б їй не посміхатися – таку серйозну фірму рекламує.

1 коментар

  1. Компанія «Колумбус», протягом жовтня проводить спільну рекламну кампанію разом з групою каналів TV 1000. Розміщення такого роду світлин на рекламних щитах повністю відповідає законодавству про рекламу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ