Обличчям тернопільського інтернет-провайдера стала сама Джулія Робертс (фото)

1
957

Судячи з рекламного щита, розташованого на вулиці Збаразькій, справи у тернопільського інтернет-провайдера «Колумбус» йдуть не те, що добре, а дуже добре. Адже не так уже й багато фірм не те, що у Тернополі чи Україні, а навіть у світі можуть дозволити собі запросити рекламувати свої послуги оскароносну актрису Джулію Робертс. А ось «Колумбус» зміг.

Якийсь скептик тут промовить – просто взяли фото з інтернету і по всьому. А я таки не повірю. Ну не може така серйозна фірма порушувати закони. Зокрема, Закон України «Про рекламу». У частині 1 статті 8 якого мова йде про заборону вміщувати зображення фізичної особи або використовувати її ім’я без письмової згоди цієї особи.

Звідси висновок – у «Колумбусі» таки цю згоду отримали. У скільки їм це обійшлося – хто ж його знає. Але чомусь здається, що не дуже дорого. Раз фірма дозволяє собі ще й пропонувати 500 гривень знижки на цифрове обладнання.

І посміхається тепер зірка фільму «Красуня» та тому рекламному щиті. А ще б їй не посміхатися – таку серйозну фірму рекламує.1 коментар

  1. Компанія «Колумбус», протягом жовтня проводить спільну рекламну кампанію разом з групою каналів TV 1000. Розміщення такого роду світлин на рекламних щитах повністю відповідає законодавству про рекламу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.