На набережній Тернопільського ставу написи витирають вибірково (фото)

0
426

У публікації «Тернополяни вкотре довели, що не люблять рідного міста» сайт Про Те розповідав про факт вандалізму на набережній Тернопільського ставу. Хоча там йшлося не стільки про юного вандала-художника, який не придумав нічого кращого як зізнатися у коханні, розмальовуючи набережну, наскільки про байдужість перехожих. Ніхто хлопцеві не зробив зауваження і він успішно завершив свою справу.

Десь у той самий час, але за кілька десятків метрів у напрямку катерного причалу з’явився ще один напис. Хтось, кому таки вистачило розуму не потрапити у пильне око камери спостереження, написав, що Петро Порошенко, той, котрий сьогодні Президент, як би то м’яко мовити – трішки не виправдав сподівання принаймні цього художника.

Прогулюючись сьогодні набережною, зауважив, що отой напис про Президента затерли. Не скажу, що цілком і повністю, якщо знати, де саме він був, то можна таки побачити його залишки. А ось зізнання у коханні залишили.

Звідси висновок, якщо хочете, щоб щось написане вашою рукою довго зберігалося на набережній Тернопільського ставу. Не пишіть про політику, пишіть про любов.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ