На набережній Тернопільського ставу написи витирають вибірково (фото)

0
340

У публікації «Тернополяни вкотре довели, що не люблять рідного міста» сайт Про Те розповідав про факт вандалізму на набережній Тернопільського ставу. Хоча там йшлося не стільки про юного вандала-художника, який не придумав нічого кращого як зізнатися у коханні, розмальовуючи набережну, наскільки про байдужість перехожих. Ніхто хлопцеві не зробив зауваження і він успішно завершив свою справу.

Десь у той самий час, але за кілька десятків метрів у напрямку катерного причалу з’явився ще один напис. Хтось, кому таки вистачило розуму не потрапити у пильне око камери спостереження, написав, що Петро Порошенко, той, котрий сьогодні Президент, як би то м’яко мовити – трішки не виправдав сподівання принаймні цього художника.

Прогулюючись сьогодні набережною, зауважив, що отой напис про Президента затерли. Не скажу, що цілком і повністю, якщо знати, де саме він був, то можна таки побачити його залишки. А ось зізнання у коханні залишили.

Звідси висновок, якщо хочете, щоб щось написане вашою рукою довго зберігалося на набережній Тернопільського ставу. Не пишіть про політику, пишіть про любов.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.