У Тернополі що б не зробили для людей, знайдеться той, хто це зіпсує (фото)

0
2207

Відвідав сьогодні з короткотерміновим візитом «Файне зимове містечко» на Театральному майдані. Не знаю, як кому, а мені таки припало до вподоби. Затишно якось так, тихо, спокійно. Є таки певне відчуття свята.

Знайомий, який приїхав з Івано-Франківська, взагалі був трішки здивований. У них там є щось схоже. Але як він зауважив, тернопільське містечко відрізняється тим, що тут не пахне. А ось у них шашлики і горілка дають такий стійкий аромат, що відвідувати ту локацію можуть хіба що люди, які просто хочуть випити і закусити.

У Тернополі ж таки усе не так. Ялинка, шопка, ковзанка, торгові ряди. А там переважно глінтвейн, якісь солодощі і сувеніри. Щодо останніх, то таки хотілося б, щоб було трішки менше отого китайського непотребу і більше чогось реально місцевого, ручної роботи.

Що ще відверто здивувало, це тиша. Пригадую, кілька років тому через вибухи петард на Театральний майдан було страшно навіть зайти. А сьогодні нічого, тихенько. Одного разу якісь діти таки кинули петарду, але то була разова акція і загального враження вона не зіпсувала.

Здавалося б, усе гарно, усе для людей. Але Тернопіль не був би Тернополем, якби у ньому вкотре не відмітилися вандали. Саме про це розповів на своїй сторінці у Фейсбук Тарас Ковальчук. Хтось знову поламав біотуалет. Чому знову? Бо і минулого року ламали.

У цій ситуації взагалі дивує, що знаходяться ще люди, яким хочеться щось робити, щось організовувати, щось створювати. Можливо це через те, що адекватних людей у Тернополі таки більше і вони не повинні страждати через кількох отих варварів, яким нема куди подіти силу і тому ламають вони і нищать усе, що потрапить під руку…

А зимове містечко у Тернополі таки файне і, як обіцяють організатори, наступного року воно буде ще файніше. І ніякі вандали не зіпсують людям свято.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ