Тернополяни вкотре довели, що не люблять рідного міста (відео)

0
753

Практично дня не минає, щоб у соціальних мережах тернополяни не обговорювали факти вандалізму. Там – щось розмалювали, там – щось поламали, там – знищили. І всі висловлюють невдоволення – як це так, скільки це ще буде продовжуватися і куди дивиться поліція. А й справді куди? Ось тільки у цьому місці можна ще й додати, а куди дивляться самі тернополяни?

Тернополянин Святослав Журовський оприлюднив відео, на якому якийсь молодий чоловік розмальовує шмат асфальту на набережній. Ні, хлопчина не малює свастику, як це заведено у Тернополі останнім часом. Він малює серце, так би мовити зізнається комусь там у почуттях. Гарно? Романтично? Не сперечаюся. Але чи варто? Не думаю.

Та найголовніше у цій ситуації інше – ніхто його не зупинив. Повз проходять люди і всі роблять вигляд, що їх це не стосується. А потім ми дивуємося, звідки беруться міські вандали. А саме з нашої байдужості і нелюбові до рідного міста. Бо це відео подивиться багато глядачів і нема гарантії, що ще якомусь романтикові не заманеться розмалювати-розписати стіни якогось будинку.

А зупинили б одного й інші, можливо,  задумалися б, чи варто таке робити, чи свої почуття можна висловити якось цивілізованіше.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ