Перед тернопільськими вандалами не встояв навіть антивандальний тренажер (фото)

1
912

IMG_6627Колись модно було казати – сила є, розуму не потрібно. Судячи з усього людей з тієї категорії, у яких проблеми з розумом, зате надлишок сили – у Тернополі достатньо.

Скільки уже йдеться про місцевих вандалів. Для прикладу не минає й тижня, щоб «сонячні дерева» не стали жертвою якогось любителя щось поламати. Але комусь непевно здалося, що вирвати кілька зарядок, це дитяча забавка і він вирішив спробувати свої сили на тренажері, що на спортивному майданчику на бульварі Куліша.

Щоб відірвати від землі таку конструкцію і справді потрібно докласти немало зусиль. Не здивуюся, якщо з’ясується, що той, чи вірніше ті, бо навряд чи це справа рук однієї людини, які це зробили, раніше саме на цьому майданчику качали «мишцу».

Просте запитання, на яке нема відповіді – для чого? Навряд чи хтось планував забрати цей тренажер додому. Хоча одна штанга звідси уже зникла. Просто у голівоньку вдарила певна рідина і когось потягло на подвиги?

І ще одне, не менш риторичне запитання. У місті постійно відбуваються ось таке нищення комунального майна. У нас є якісь правоохоронці? Не ті, що постійно на великій швидкості з мигалками кудись поспішають, а ті, які справді стежать за громадським порядком?

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ