У Тернополі з’явилася секта «червоної» ковбаси

0
1026

IMG_8396Останній тиждень, якщо можна так висловитися – сім днів святкування, пройшли у Тернополі під знаком м’ясокомбінату. Чи не кожен учасник святкових заходів отримав у подарунок пакуночок від цього підприємства. Кому ж такого щастя не дісталося, мав змогу в Інтернеті переглянути відеорекламу. Що тут скажеш? Ролик миттєво став хітом сезону. Його давно обговорюють не лише на місцевому рівні – він викликав захоплення чи не у всієї України.

Можна стверджувати, на сьогодні Тернопільський м’ясокомбінат найпопулярніший м’ясокомбінат країни.

Але і це ще не фінал. Тернополяни давно звикли до представників різних сект, які стоять вздовж пішохідних доріжок, рекламуючи свою літературу і обіцяючи кожному читачеві вічне життя. Представники м’ясокомбінату взяли на озброєння цю схему. Тільки вони не чекають, поки до них підійдеш, вони самі пропонують свою літературу.

Що там написано – не скажу, не читав. Але не здивуюся, якщо там сказано, що кожному, хто придбає хоча б палку ковбаси, гарантоване життя вічне і ситне. Цікаво, що і намет свій нові «сектанти» у парку Національного відродження поставили ледь не на тому ж місці, де ще донедавна була і тепер є трішки інша секта.

Не знаю як хто, але і я вирішив трохи долучитися до «розкрутки» місцевого виробника. Віддаю безкоштовно і не хочу за це навіть ковбаси.

У сім житті, що хоч перенесу,

Як треба навіть напишу сонату.

Бо головне – щоб їсти ковбасу

Тернопільського м’ясокомбінату.

IMG_8414Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ