Тернопільський магазин закликає чоловіків до розпусти (фото)

1
1348

IMG_5926Реклама двигун торгівлі. З цим не посперечаєшся. Та й хто б посперечався у ці дні, коли уся кров від голови пішла у шлунок, заповнений ковбасою, шинкою і вареними яйцями.

Але коли бачиш деяку рекламу, дуже хочеться поцікавитися у її авторів, що саме вони мали на увазі.

Ось стоїть у центрі Тернополя на вулиці Чорновола білборд чи бігборд (не дуже у тому петраю). І на ньому вуйко з козацькими вусами переконує, що «на матраці зимою тепло з кумою». Тут я також сперечатися не буду, бо з його кумою не знайомий. Може і справді тепло. Але навівщо оце знати усім тернополянам? Грієшся собі у куми під боком, то грійся. А хизуватися цим не личить.

Бо Тернопіль – то є місто, де одним рухом можна перехреститися до куполів церков трьох різних конфесій. І де у школах викладають християнську етику. То не пасує, щоб у такому місті, у самісінькому його центрі висіли ось такі розпусні персонажі.

А якщо серйозно, то і справді інколи подумати не завадить. Цікаво, чи дружина того, хто придумав цю рекламу хотіла б, щоб її чоловік приніс додому матрац, на якому йому буде тепло не із законною половинкою, а з кумою?

Я розумію, що не вдалося там комусь знайти хорошу риму до «зимою». Так можна ж з іншого боку підійти: «На матраці взимку добре їсти шинку». Головне –  шинку ту їсти з дружиною. Бо якщо раптом кум застане оту розпусту, то буде вже не тепло, а дуже спекотно.1 коментар

  1. Нарешті зреагували. Коли побачив цю рекламу, то подумав, що до того магазину йти точно не варто. Треба мати хоч трохи поваги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.