Тернопільський магазин закликає чоловіків до розпусти (фото)

1
1527

IMG_5926Реклама двигун торгівлі. З цим не посперечаєшся. Та й хто б посперечався у ці дні, коли уся кров від голови пішла у шлунок, заповнений ковбасою, шинкою і вареними яйцями.

Але коли бачиш деяку рекламу, дуже хочеться поцікавитися у її авторів, що саме вони мали на увазі.

Ось стоїть у центрі Тернополя на вулиці Чорновола білборд чи бігборд (не дуже у тому петраю). І на ньому вуйко з козацькими вусами переконує, що «на матраці зимою тепло з кумою». Тут я також сперечатися не буду, бо з його кумою не знайомий. Може і справді тепло. Але навівщо оце знати усім тернополянам? Грієшся собі у куми під боком, то грійся. А хизуватися цим не личить.

Бо Тернопіль – то є місто, де одним рухом можна перехреститися до куполів церков трьох різних конфесій. І де у школах викладають християнську етику. То не пасує, щоб у такому місті, у самісінькому його центрі висіли ось такі розпусні персонажі.

А якщо серйозно, то і справді інколи подумати не завадить. Цікаво, чи дружина того, хто придумав цю рекламу хотіла б, щоб її чоловік приніс додому матрац, на якому йому буде тепло не із законною половинкою, а з кумою?

Я розумію, що не вдалося там комусь знайти хорошу риму до «зимою». Так можна ж з іншого боку підійти: «На матраці взимку добре їсти шинку». Головне –  шинку ту їсти з дружиною. Бо якщо раптом кум застане оту розпусту, то буде вже не тепло, а дуже спекотно.

1 коментар

  1. Нарешті зреагували. Коли побачив цю рекламу, то подумав, що до того магазину йти точно не варто. Треба мати хоч трохи поваги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ