У Тернополі відбулося технічне відкриття центру розвитку підприємництва Дія.Бізнес (фото)

0
185

У межах національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес відбулось технічне відкриття центру підтримки підприємців у Тернополі. Це вже дев’ятий центр в Україні. Офіційне відкриття відбудеться в січні 2022 року.

Центр Дія.Бізнес у Тернополі розташований у бізнес-центрі К15 (вулиця 15 квітня). Підприємці зможуть отримати безоплатні консультації, відвідувати бізнес-події та навчатися, шукати інвесторів і партнерів, познайомитися з іншими підприємцями. У центрі також працюватиме спеціальна pop-up-локація, де кожен зможе тестувати свій продукт, зібрати відгуки на товар і допрацювати його перед виходом на ринок.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан: «Велика мета національного проєкту Дія.Бізнес — побудувати повноцінну, ефективну та дієву екосистему для розвитку малого і середнього підприємництва в Україні. Сьогодні відбулось технічне відкриття ще одного центру підтримки підприємців Дія.Бізнес, що стане суттєвою допомогою для малого і середнього бізнесу Тернопільщини. Це ще один крок до перетворення України на країну підприємців».

Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації з питань цифрової трансформації Михайло Гапула: «Підтримка малого та середнього бізнесу — один із ключових напрямів діяльності обласної державної адміністрації. А відсьогодні в цьому напрямі ми будемо рухатись разом із центром підтримки підприємництва Дія.Бізнес у Тернополі. Переконаний, що центр стане осередком розвитку бізнесу, співпраці, допомоги у відкритті підприємництва, та не лише дозволить акумулювати зусилля бізнесу заради розвитку регіону, а й сам стане драйвером позитивних змін та розвитку економіки. Очікуємо, що центр реалізовуватиме цікаві проєкти з підтримки бізнесу, надаватиме професійні консультації та всебічно допомагатиме кожному бізнесу розвиватись».

Регіональними ініціаторами та партнерами стали інтернет-провайдер Колумбус і девелоперська компанія Вібіон. Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі відкрито за підтримки Visa. Технічний партнер — Хуавей Україна. Партнер з безпеки — Ajax Systems. Центр Дія.Бізнес у Тернополі відкрито за сприяння Тернопільської обласної державної адміністрації.

Засновник компанії «Колумбус» — провайдера інтернету та телебачення Ігор Вонс: 

«Всебічно підтримуючи проєкт Дія.Бізнес, ми реалізуємо свою соціальну місію для підприємців Тернополя. Вже понад 25 років ми працюємо на ринку й надаємо сучасні та якісні телекомунікаційні послуги. Тому підтримка Центру Дія.Бізнес у Тернополі спрямована на розвиток конкурентного середовища в регіоні, сприяння розвитку ІТ- галузі. Наша компанія вірить, що за такими ініціативами майбутнє, оскільки малий та середній бізнес є двигуном економіки. І саме вони зможуть отримати допомогу в центрі Дія.Бізнес. Запрошуємо всіх охочих відвідати центр, звернутись по допомогу чи консультацію, провести свій тематичний захід, а також реалізовувати свою соціальну відповідальність задля процвітання регіону».

Керівник девелоперської компанії «ВІБІОН» Віктор Білецький: «Дуже радий запуску центру Дія.Бізнес в К15. Ми мріяли створити простір, у якому кожному буде комфортно та ефективно працювати, легко знайомитися з однодумцями, надихатися на ідеї та досягати великих цілей. Тут можна працювати, навчатись, займатись спортом та відпочивати. І центр Дія.Бізнес, у концепції якого є безліч сервісів з різноманітними консультаціями та освітніми заходами, буде корисним для кожного, хто прагне розвиватись чи розпочати власну справу. Прагнемо створити ком’юніті креативних людей малого та середнього бізнесу, які зараз є драйверами інновацій. Ми щиро віримо, що талановиті тернополяни знаходитимуть власний шлях тут, створюватимуть круті проєкти і сильні команди, які в майбутньому стануть брендами відомими на весь світ».

 «Ми високо цінуємо наше партнерство та співпрацю з Міністерством цифрової трансформації України, адже спільно прагнемо зробити сучасні рішення доступними для малого та середнього бізнесу по всій Україні. Впевнені, що центр Дія.Бізнес сприятиме розвитку цифрової економіки та інновацій, а також створенню нових робочих місць у Тернопільській області», — зазначив директор Хуавей Україна Ма Ці.

 «Такі проєкти, як Дія.Бізнес, стимулюють активний розвиток локального підприємництва: через консультації, навчання, нетворкінг, доступ до тестування продуктів і т.д. Для нас дуже важливо бути частиною цієї масштабної ініціативи, захищати центри Дія.Бізнес та демонструвати всім підприємцям важливість питання безпеки. У нашому неідеальному світі нам досі може загрожувати затоплення, пожежа чи пограбування — все це підриває стабільну роботу бізнесу і коштує набагато дорожче, ніж вчасна інвестиція у якісну систему безпеки», Андрій Русан, Head of Sales, Ajax Systems.

 «Ми у Visa пишаємось партнерством з Міністерством цифрової трансформації України та відкриттям нових центрів підтримки мікро- та малого бізнесу. Все більше українських підприємців, а теперь і в Тернополі, отримують доступ до бази знань, фахових консультацій та інноваційних рішень, що в свою чергу сприятиме їх професійному розвиту та економічному зростанню країни в цілому. Професійний розвиток, як і цифрові технології, допомагають підприємцям знайти сучасні рішення для розвитку власної справи та управління викликами сьогодення», – прокоментувала Світлана Чирва, регіональна менеджерка Visa в Україні, Білорусі та Молдові.

Підписуйтесь на сторінки центру Дія.Бізнес у Тернополі в Facebook, Instagram і Telegram.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ