Тернополянам показали місто, яким воно ніколи не стане (фото)

0
1819

Вчора у Тернополі стартував перший урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня Тернополя». Сьогодні він продовжив роботу. Гасло фестивалю – «Змінюємо місто разом».

У фойє Українського дому «Перемога» можна ознайомитися з деякими пропозиціями, які покликані змінити і осучаснити наше місто.

Як на мене, серед них є доволі оригінальні і цікаві. Ось тільки навряд чи якийсь із цих проектів реалізують. Як показує тернопільський досвід, якщо наша влада і береться щось змінювати, то і підсумку виходить таке, що ні самим подивитися, ні комусь показати.

Серед представлених проектів мені найбільше припав до вподоби оглядовий майданчик на місці літака при вході до парку Національного відродження. До слова, коли тривала активна дискусія, що робити з тим монументом, був прихильником залишити його на місці. Коли ж на власні очі побачив, як це реально можна змінити, зрозумів, що такий варіант не найгірший.

І хотілося б, щоб наша влада таки почала прислухатися до молодих, активних тернополян, які реально хочуть щось змінити у цьому місці.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ