Сьогодні християн усього світу закликають до спільної молитви

0
181
Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій оголосила 25 березня днем молитви і посту за Україну. У спільній вселенській молитві з Папою Франциском об’єднаються всі церкви і релігійні організації України.

Про це повідомляє «Духовна велич Львова».

«Закликаємо всіх віруючих звернутися до Всевишнього з молитвою про захист життя та здоров’я кожної людини, подання допомоги у боротьбі з пандемією, про лікарів та всіх, хто жертовно служить ближнім, про зцілення уражених хворобою, про мудрість і наснагу щодо вжиття практичних заходів для недопущення поширення коронавірусу в Україні та світі», – йдеться у заклику Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій.

Історія свідчить, що єднання народу та взаємодопомога під час складних життєвих випробувань є важливим і ефективним засобом перемоги епідемій, стихійних лих, економічних криз. «Однак для всіх віруючих ще більш важливим є усвідомлення того, що лише з Божою допомогою та мудрістю людина може пройти ці складні часи гідно, зі спокоєм у серці, з тверезим розумом», – наголошують у раді.

«Крім того, 25 березня – це день Благовіщення за григоріанським календарем. Тому цього дня весь християнський світ, на заклик Папи Франциска, молитиметься спільну екуменічну вселенську молитву за припинення пандемії коронавірусу. Прошу всіх завтра, у цей час вселенської молитви, перебуваючи у своїх домівках, єднатися із Святішим Отцем і з нами, які зберуться в Патріаршому соборі у спільній молитві», – зазначив глава УГКЦ блаженні ший Святослав.

У Патріаршому соборі молитва розпочнеться о 13.00 за київським (о 12.00 за римським) часом. »Живе телебачення» буде транслювати цю молитву. Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

У п’ятницю, 27 березня, Святіший Отець оголосить надзвичайну молитву «Urbi et Orbi» (Місту і світу).

Зазвичай така молитва відбувається лише під час свят Великодня і Різдва

«Для того, щоб широко відчинити двері Божого милосердя і вилити Божу благодать на весь світ, Святіший Отець закликає взяти в ній участь. На завершення молитви Папа Франциск уділить повний відпуст усім тим, хто з ним єднатиметься у молитві», – додав Блаженніший Святослав.

Молитва розпочнеться о 19.00 за київським (о 18.00 за римським) часом. Спільне моління транслюватимуть засоби масової інформації.

«Молімося, будьмо разом, будьмо з Богом», – закликав вірних предстоятель УГКЦ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ