На Тернопільщині народний депутат почав роздавати захисні маски

0
3740

Коли тернополяни зрозуміли, що коронавірус нас таки не обмине, з’ясувалося, що чи не головним дефіцитом сьогодення є захисні маски.

Деякі люди у соціальних мережах почали, чи то жартома чи то таки на повному серйозі, цікавитися, а чому політичні партії і окремі депутати не роздають безкоштовно захисні маски, як роздавали перед виборами свої агітаційні матеріали.

І ось чи не одним з перших прислухався до цих зауважень народний депутат від Тернопільщини, за сумісництвом «Слуга народу» Ігор Василів.

На своїй офіційній сторінці у Фейсбук він повідомив дуже радісну новину  – перша партія захисних масок уже прибула. А це 1000 штук.

Помічники нардепа вже займаються питанням їх розвезення по лікарнях та установах округу. Зокрема, сьогодні завезли в Підволочиську і Скалатську лікарні, також залишили невелику кількість для потреб мешканців Підволочиська.

Завтра зранку завезуть у Збараж у міську раду (щоб там розподілили тим, хто потребує), а потім передадуть ще в Кременець, Ланівці і Шумськ (лікарні, ради, РДА).

Це звісно мізерна кількість, але зараз готуємо ще одне замовлення. Запрошуємо долучитися всіх бажаючих!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ