Деякі народні депутати від Тернопільщини не дуже хочуть «служити» народові

0
376

Подейкують, що якщо звичайний працівник кілька разів не вийде на роботу, то його просто звільнять. Але є працівники, які можуть дозволити собі ходити на роботу, коли їм заманеться. Мова про так званих народних депутатів.

Цього тижня Верховна Рада працювала у пленарному режимі. Тобто народні обранці мали б бути присутніми «під куполом».  Ось тільки окремі з них вважають, що працювати цілий тиждень, це надто важко.

Візьмемо, для прикладу народних депутатів від Тернопільщини, які «проскочили» у парламент під брендом «слуг народу». Таких у нас аж четверо – Володимир Гевко, Людмила Марченко, Андрій Богданець і Ігор Василів.

Так ось ранкова реєстрація, у вівторок 2 лютого, показала, що Марченко, Богданець  і Василів у залі відсутні.

А ось у середу Богданець і Василів якимось дивом таки добралися до своїх робочих місць. Людмила Марченко і це засідання проігнорувала.

Не вийшла на роботу пані Людмила і у четвер. Її демарш підтримав Ігор Василів.

Сьогодні ж зранку з чотирьох тернопільських «слуг народу» зареєструвався лише Володимир Гевко. Він цього тижня не пропустив жодного засідання.

А Марченко, Богданець і Василів знову не зареєструвалися.

Словом, ми з вами влаштували їх на дуже чудову роботу – можна нічого не робити і отримувати за це доволі  хорошу зарплатню.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ