На Тернопільщині трьох службових осіб установи виконання покарань притягнули до відповідальності через порушення прав ув’язнених

0
37

Кременецькою місцевою прокуратурою перевірено додержання адміністрацією ДУ «Збаразька ВК (№ 63)» вимог законодавства щодо створення належних та безпечних умов для відбування засудженими кримінального покарання у виді позбавлення волі.

Так, під час проведення комплексної перевірки із залученням спеціалістів контролюючих органів встановлено, що адміністрацією ДУ «Збаразька ВК                  (№ 63) допущено низку порушень норм про охорону праці, природоохоронного й протипожежного законодавства (відсутня система автоматичної пожежної сигналізації, не проводяться перевірки пристроїв блискавкозахисту).

Недодержання вищевказаних норм негативно впливає на умови утримання засуджених у виправній колонії, призводить до порушення їх прав на належне матеріально-побутове забезпечення та безпеку.

За документами реагування місцевої прокуратури, до дисциплінарної відповідальності притягнуто три службові особи виправної колонії.

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ