У Хмельницькому «слуги народу» допомагають соціально незахищеним людям

0
324

Про те що волонтерський штаб «Слуги народу» у Хмельницькому допомагає соціально незахищеним верствам населення повідомив на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат Володимир Ватрас.

Волонтери розвозять набори з найнеобхіднішими продуктами харчування у Хмельницькому. Серед адресатів – пенсіонери, малозабезпечені, багатодітні родини та люди з інвалідністю. Набори доставляють безпосередньо до їх будинку.

«Під час карантину ми хочемо підтримати людей, яким зараз особливо важко. Для нас важливо, щоб вони почували себе захищеними і потрібними. Саме тому співпрацюємо з громадськими організаціями, які опікуються соціально незахищеними верствами населення і отримуємо від них інформацію, хто потребує допомоги. Ми вже передали мешканцям Хмельниччини більше 500 наборів».

Набір складається з продуктів першої необхідності: круп кількох видів, цукру, чаю, молока, олії, печива тощо.

Незважаючи на пом’якшення карантину, у Волонтерському штабі запевнили, що продовжать допомагати соціально вразливим мешканцям Хмельниччини.

Волонтерський штаб «Слуги народу» було створено народними депутатами від Хмельниччини для допомоги медичним закладам області та соціально незахищеним верствам населення.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ