Вперше показати хороший результат тернопільському біатлоністові допомогла книга про мафію

0
126

Чемпіон світу з біатлону тернополянин Дмитро Підручний для порталу «йод.медіа» розповів про свою улюблену книгу.

– Моя улюблена книга – “Хрещений батько” Маріо П’юзо. Прочитав я її у грудні 2013 року під час етапу Кубку світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. Той період був переломним в моєму спортивному житті, моїй кар’єрі спортсмена. Я тільки починав виступи на дорослій арені й мені не вдавалося показати високий результат на Кубку світу. Було це насамперед через хвилювання.

Саме завдяки читанню я зміг розслабитися емоційно та не хвилюватися під час змагань. Тоді я дуже захопився цією книгою, жив нею! І ці відчуття та переживання неймовірних емоцій разом з героями роману допомогли мені вперше в кар’єрі на Кубку світу потрапити до топ-6 та набрати залікові очки.

Ця книга також підштовхнула мене змінити погляди на світ та допомогла зрозуміти – що в житті важливо. Передусім – це піклування про сім’ю та рідних. Підтримка одне одного. Допомога людям, які цього потребують. І тобі усе повернеться в 10 разів більше.

Я спокійніше почав зустрічати проблеми та перешкоди на життєвому шляху, ніж до прочитання цієї книги. А ще переконався, що завжди треба йти до своєї мети, попри все.

Я не раз радив багатьом своїм знайомим цю книгу. Після чого чув лише позитивні відгуки.

Рекомендую всім до читання, адже у ній багато хороших епізодів, які можуть допомогти зрозуміти деталі нашого складного життя. Моя улюблена сцена – оця:

– Хрещений, як дізнатися, хто зрадник?

– Той, хто перший запропонує домовлятися з ворогом.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ