«Різдвяна свічечка» об’єднала тернопільських пластунів різних поколінь

0
159

15942995_1201790813238952_284743925_oУ  Тернополі запалили «Різдвяну свічечку». Зібратися разом у дружньому родинному колі, в Українському домі «Перемога», та відсвяткувати світле свято вкотре вирішили пластуни Тернополя, адже народження Спасителя символізує прихід миру, якого потребує Україна.

Щороку програма не схожа на попередню, – розповідає голова Тернопільського ПЛАСТу Дмитро Сиротюк. – Це за рахунок того, що кожного разу в ній беруть участь нові діти. Вони часто пишуть самі сценарій, тому це завжди по-сучасному. А також є й спогади з давніших часів – часів заснування ПЛАСТу на Тернопільщині.

На святі можна було зустріти пластунів старших і пластунів-пташат, які вперше цьогоріч взяли участь у концерті та підготували різдвяну колядку та вертеп.

– Назва дійства – «Різдвяна свічечка» – невипадкова, адже пов’язана із Віфлеємським вогнем, – продовжує Дмитро Сиротюк. – Організовують дійство вже вкотре саме в третій день Різдвяних свят.

Такі вечори  проводять з часу відродження ПЛАСТу в Україні й відбуваються вони  у всіх областях нашої країни. Після передачі Віфлеємського Вогню Миру розпочалася найцікавіша частина – святковий концерт, різноманітні конкурси та ігри.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ