Тернопільські дорожники витримали випробування негодою

0
146

unnamedУ розпал Різдвяних свят майже на всій території України вирувала завірюха. Не оминула негода і Тернопільську область. Снігопад, сильні пориви вітру, хуртовини, перемети і тріскучий мороз – все це створювало надзвичайну ситуацію на дорогах краю.

8 та 9 січня дорожники краю склали справжній іспит на оперативність. Тисячі громадян на свята мали безпечно дістатися домівок і часу на «розкачку» не було.

Вже у неділю на автошляхи Тернопільщини на замовлення Служби автомобільних доріг у області виїхала спецтехніка та люди. 150 машин, серед яких грейдери, навантажувачі, піскорозкидачі, трактори з відвалами і навіть ротори цілодобово чистили як державні, так і місцеві автошляхи. А дві сотні механізаторів та дорожніх працівників були на постійному чергуванні.

Водій грейдера, Павло Шумляк, який працює у В.Березовицькій ДЕД розповідає, – «Останні три дні працюю практично без відпочинку, є лише годинка-дві подрімати і перекусити , а далі знову на дороги.» В такому ж режимі працювали всі шляховики Тернопільщини.

З переметами, які сягали до півтора метра у висоту, дорожники боролись за допомогою роторів. Цей механізм дозволяє забирати намети снігу і відкидає їх на декілька метрів в бік.

«Дня нас, дорожників, важливо надати безпечний проїзд по всій мережі автошляхів області, тому працюємо і у нічну зміну. Залучаємо потужну техніку підрядних організацій – ротори, навантажувачі, автогрейдери», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг області Богдан Юлик.

На автошляхах працювали бригади ДП «Тернопільський облавтодор» та ТзОВ «ТехноБудЦентр».

Завдяки командній роботі дорожників на Тернопільщині не знадобилося обмежувати рух транспорту, як це було у сусідніх областях.

На сьогодні, мережу доріг загального користування повністю розчистили та посипали сумішшю солі та піску, аби попередити наслідки ожеледиці. Тривають роботи з розширення проїжджої частини та упорядкування узбіч.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ