За те саме тернополяни платять тепер на гривню більше

1
567

perepovnena_marshrutka_1278558На якість перевезення у громадському транспорті тернополяни нарікають уже не один рік. Але ні у міській раді, ні перевізники не хочуть дослухатися до голосу пасажирів. Зате у задоволенні підняти вартість проїзду місцеві перевізники не відмовляють собі ніколи. Ось і відсьогодні проїзд у тролейбусах і маршрутках коштує на гривню більше.

А що змінилося щодо пасажирів? Ще не закінчився день «глобального подорожчання», а на сайті Тернопільської міської ради тернополяни уже залишають свої зауваження.

Пані Тетяна обурюється, що на зупинці біля «Оріону» сьогодні в обідню пору чекала 27-му маршрутку довше, ніж добиралася із Збаража. Жінка просить на усіх зупинках встановити табло із графіком руху маршрутних таксі. А ще пані Тетяні, після майже 40-хвилинного стояння на морозі раптом захотілося, щоб перевізники привели транспорт у відповідний технічний стан.

А ось пані Зося сьогодні за 4 гривні стала щасливою володаркою цілої пачки квитків. Коли вона попросила водія 13-ї маршрутки видати їй квиток на проїзд, він подарував жінці усю пачку. Важко повірити, але водій пасажирку матом не покрив, зате пояснив їй, що працює як галерний раб з 6-ї ранку до 23-ї вечора, хоча мав би працювати лише 8 годин.

Дісталося трішки і тролейбусникам. Пані Галина хоче, щоб Сергій Віталійович їй особисто пояснив, чому у Хмельницькому проїзд у тролейбусі коштує 1,5 гривні, а у файному місті вдвічі дорожче. Навіть більше – вона запевняє, що тролейбуси у сусідньому обласному центрі кращі.

1 коментар

  1. ЗА ТУ САМУ СОЛЯРУ ВОДІЇ З КОЖНИМ ДНЕМ ПЛАТЯТЬ ВСЕ БІЛЬШЕ.ЦЕ ПИТАННЯ АВТОРА ЦІЄЇ СТАТТІ НЕ ЦІКАВИТЬ?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ