Мистецьку Резиденцію на честь наймолодшого Героя «Небесної Сотні» відкриють у день його народження

1
152

12.06.2017 о 13:30, у селі Травневе Тернопільської області, за адресою вул. Дружби 70а, у рамках щорічної урочистої подій «НА КРИЛАХ МРІЇ», організованої Травневською школою, відбудеться презентація програми Мистецької Резиденції імені героя «Небесної Сотні» Назарія Войтовича та знайомство з першими учасниками-резидентами.

Презентація Резиденції припадає на день народження Назара.

У приміщенні першої облаштованої майстерні Резиденції відбудеться обговорення теми «Ревіталізація цінностей та середовища» , над якою будуть працювати цього року переможці конкурсу – митці та громадські активісти з Києва, Броварів, Тернополя, Бахмута: Олександра Павловська, Андрій Парахін, Віталій Агапєєв, Олена Іванова, Тарас Доненко, Анна Ждан.

Участь у дискусії візьмуть голова ГО «Конгрес Активістів Культури», молодший експерт програми «Культура і креативність Східного Партнерства», член Експертної Ради проекту «ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ» – Олена Правило, заступник голови ради ГО «Конгрес Активістів Культури», фасилітатор програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні Ярослав Белінський. Дискусія відбудеться за участі членів ГО «Родина Героїв Небесної Сотні», батьків героїв Юрія Войтовича, Володимира Голоднюка та голови організації – Володимира Боднарчука.

На відкриття програми запрошуємо усіх благодійників, волонтерів та партнерів проекту, адже подібні проекти здійснюється через об’єднання сил та можливостей усіх учасників.

Урочисті події розпочнуться з 10.00 – панахида на могилі Героя, пленер-конкурс для молоді, за участі місцевих художників, частування та концерт-присвята від шкільних колективів.

2 червня розпочнеться перша програма відкритих майстерень та роботи над перетворенням колишнього сільського магазину на комунікаційний центр для громади з освітньо-мистецькою програмою – проект, що є частиною всеукраїнської програми вшанування пам’яті героїв «Небесної Сотні» «ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ» та відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Даним проектом ми вшановуємо пам’ять Назарія Войтовича і винагороджуємо громаду, у якій виріс юнак та творчу молодь, що реалізовується у сфері, яку понад усе любив Герой.

Програма триватиме з 2 до 15 червня і завершиться виставкою-презентацією проекту у м.Тернопіль у галереї «БункерМуз»

Більше про проект можна дізнатися за посиланнями:

https://www.facebook.com/Nazar.Voitovich.Art.Residence/

АРТ МОБІЛЬНІСТЬ

ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ

Контакти для преси:

Людмила Ничай – 095 3739231, 093 6550976, liudmyla.nychai@gmail.com

Серед наших благодійників, партнерів, учасників та волонтерів
СТОВ «ПОДІЛЛЯ»
Проект «ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ», та МФ «Відродження»
ГО «Родина Героїв Небесної Сотні»
ГО «Конгрес Активістів Культури»
ГО «МІСТ»
Тернопільська Обласна Рада
Тернопільська меблева фабрика
Оксана Хомей
Михайло Головко
Олег Матичак
Тарас Демкур
Компанія «РОСА»
Media Lab Тернопіль
ГО Центр Розвитку Громад
Проект «Активні Громадяни» від Британської Ради в Україні
Галерея «Бункермуз»
Місцева громада
Травневська загальноосвітня школа
1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ