Які події сколихнули Тернопіль на тижні, що минає

0
447

pamyatnykНа першому місці серед міських новин тижня, що добігає кінця все ж, напевно, відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні. Цей захід став доволі велелюдним. З трибуни лунали промови, значна частина, яких зводилася до того, що у країні все йде трішки не так. І не за такий стан справ віддала своє життя Небесна Сотня.

Не обійшлося без ложки дьогтю. Дуже поспішали відкрити пам’ятник до певного дня. Нічого з цим не вдієш, у крові це наших можновладців – щось до чогось приурочувати. Ось і встановили незавершену скульптуру. Тепер планують до Нового року все ж закінчити усі роботи.

Другою резонансною подією у Тернополі можна вважати пікетування представників профтехосвіти «білого дому». Давненько уже під стінами будинку на вул. Грушевського, 8 не чули вигуків «ганьба» і «банду геть». Дехто з тих, кого люди пропонували «геть», навіть до них вийшов. Але не усі. Голова ОДА не знайшов можливості зустрітися з обуреними викладачами і студентами. Зате наступного дня з’явилося повідомлення, що Степан Барна звернувся до уряду з проханням виділити трішки мільйонів, щоб заспокоїти людей.

А ще у Тернополі на цьому тижні включили опалення. Нехай одразу воно дійшло не до всіх будинків, та все ж приємно, що наше місто хоч у чомусь випереджає інші. Ось тільки днями людям прийдуть перші платіжки за це опалення і тоді їм одразу стане гаряче.

Але чи не найчастіше на слуху у тернополян минулого тижня була залізниця. Спочатку під колесами поїзду загинув наш відомий краянин Богдан Головин. Через кілька днів ще одна трагедія – під поїзд потрапила 30-річна Тетяна Іриця. Жінці ампутували нижні кінцівки. А на завершення залізничних негараздів електричка Тернопіль-Львів через загоряння останнього вагону не добралася до станції призначення.

Ось такими були головні тернопільські події минулого тижня. А завтра уже понеділок і новий тиждень. У ньому – нові новини. Сайт pro.te.ua сподівається, що будуть вони приємними.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ