У гонитві за грошима водій тернопільської маршрутки ледь не скалічив дитину

0
231

VssFnJ-W60QДнями у Тернополі неповнолітній пасажир маршрутного таксі ледь не став жертвою поспіху водія.

Хлопчик з мамою якраз заходив у маршрутку, коли двері зачинилися. Дитину притиснуло. Водій не відреагував. І лише коли пасажири здійняли крик, відчинив двері.

На щастя, дитина не постраждала – лише легенький переляк. А ось водій проявив увагу до пасажирів лише тоді, коли мама почала робити фото його транспортного засобу. Причому саме їх звинуватив у необережності – вони не правильно заходили у маршрутку. Хоча як воно правильно, пояснити не зумів.

Здавалося б – безпрецедентний випадок. Але не для Тернополя. У нас уже не вперше пасажири травмуються у громадському транспорті. Водії тернопільських маршруток – це взагалі унікальне явище. Інколи здається, що перш ніж прийняти на роботу, їх змушують проходити курси з хамського поводження, а також з незнання правил вуличного руху. Адже коли вони їдуть вулицями міста, навіть атеїсти у салоні починають молитися. А їх поспіх постійно викликає здивування. Спочатку поспішають так, ніби здають якісь нормативи, а потім на кінцевих зупинках стоять по десять хвилин.

І жодні скарги у відповідне управління не допомагають. Чому? А хто ж його знає…
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ