Тернопільський священик назбирав аж 100 порад для думаючих християн

0
1130

Євген ЗаплетнюкНову книжку видав відомий священик, блогер Євген Заплетнюк. Вона існує в електронній версії і буде доступна для вільного завантаження всім, хто лайкне його сторінку у соціальній мережі Фейсбук. Незабаром видання побачить світ і у друкованій версії.

– Це – збірка з десяти статей, написаних впродовж останнього часу. – розповідає Євген Заплетнюк. – Спільними у цих текстах є не тільки те, що написані вони на доволі актуальні сьогодні теми. Головною їх спільною рисою насамперед є те, що хоч вони й подані у вигляді списку порад на конкретну тему, в дійсності всі вони є лише закликом до вашого роздумування на ту чи іншу згадану проблему. Багато речей, про які я тут пишу є цілком зрозумілими, простими, інтуїтивними, а переконатися в їх правдивості дуже просто всякому, хто має звичку хоча б трохи помічати світ навколо себе. Інші ж мої твердження навпаки: прийняти доволі складно, а багатьом із нас узагалі неможливо. Особливо ті речі, які глибоко укорінилися в нашій власній спотвореній гріхом природі, а тепер викривають нас, наш пристрасний і схильний до швидкого падіння внутрішній духовний і душевний стан.

У цьому сенсі ця книжка непроста та контроверсійна. Поради, поміщені тут, свого часу збирали не тільки десятки тисяч «лайків» у соціальних мережах, але й ставали справжнім майданчиком для обговорення піднятих питань, ділили користувачів на армії моїх однодумців і опонентів. І саме в цьому я, як автор, і бачив свою мету та хоч неабияке задоволення.

Євген Заплетнюк каже, що йому неважливо писати заради писання. Він хоче, щоб усі ті, хто називають себе християнами, частіше дозволяли собі думати, шукати, помилятися та вставати, просто – жити тим життям, яке потрібне Богу.

книжка

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ