Ким цього разу пожертвує міський голова Тернополя

2
1292

nadal_0813_n2.ac2d3b8bd9f704f13541a60922fc27b119 травня 2015 року у Тернополі сталася подія, яка навряд чи увійде в підручники з історії навіть місцевого рівня, але надовго запам’ятається її учасникам.

У той день до міської ради без запрошення і попереднього запису завітали люди зі зброєю. Це не був терористичний акт і спробою перевороту на міському рівні там не пахло. Просто зі столиці приїхали антикорупційні детективи.

Нібито хтось тонко їм натякнув, що у будиночку на Листопадовій творяться дивні речі.

А дивні речі в той день таки були. Не встигли ще хлопці у балаклавах виламати кілька дверей, як у підвалі того будинку почалася пожежа. Подейкують, що горіли якісь документи. Але це не більше ніж чутки. І йняти їм віри не варто.

Тим більше, що оті хлопці таки прихопили із собою якісь папірці. І не лише їх. Чи то їм когось не вистачало, щоб пульку розписати, але взяли до себе у машину заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського. А щоб він дорогою до столиці карти не пересмикував, на руки одягнули кайданки.

Сергій Надал тоді запевняв, що вся ота історія – то банальне політичне переслідування.

Сьогодні тернополяни мали змогу спостерігати другу частину цієї історії. Але як це часто буває із сиквелами, вона виявилася насиченішою. Обшук тепер проводили не лише у приміщенні міської ради, а й в одного з тернопільських забудовників.

Щоправда, цього разу з підвалу будинку на Листопадовій димом не тягнуло. Виникла пожежа на одному з багаточисельних будівельних майданчиків, але навряд чи вона якось пов’язана з візитом столичних правоохоронців.

І цього разу Сергій Надал велосипед не винаходив – причина у політичних переслідуваннях. А ще це помста за те, що він хоче відмовитися від російського газу і перевести тернопільські котельні на торф від швагра.

Два роки тому фігуранти відбулися легеньким переляком і, подейкують, певними фінансовими втратами. Як буде цього разу – покаже час. Але не варто забувати, що після того візиту хлопців у шкарпетках за 400 гривень, в Тернопільській міській раді на одного працівника стало менше. Тому з понеділка варто уважно стежити, чи усі заступники міського голови з’являться на робочому місці.

Марко КЛЕВЕЦЬ

2 КОМЕНТАРІ

  1. Вибачаємося. Автор трішки розійшовся і перегнув палицю. Насправді ціна шкарпеток – 400 гривень за пару. Автор уже зробили зауваження і на Паску він залишиться без премії

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ