Тернопільський професор з гігієни презентує книжки про життя

0
364

Кашуба23 лютого о 15:30 доктор медичних наук, завідувач кафедри гігієни Тернопільського державного медичного університету Микола Олексійович Кашуба проведе творчий вечір у  приміщенні бібліотеки медичного університету (вул. Січових стрільців, 8, навпроти Лялькового театру).  Запрошують усіх, кому цікава поезія та гумор.

Микола Кашуба уже є автором 5 книжок – “Спочатку було словоˮ, “Афоризми-думи моїˮ, “Гортаючи життя сторінки,ˮ “ Homo sapiens в різних ракурсах ˮ, “Які ми єˮ. Під час зустрічі письменник і науковець ділитиметься своїми поетичними і прозовими доробками. Певна, що така подія повинна зацікавити широке коло слухачів, адже можна буде не лише послухати цікаві життєві історії та почути поезію, а й зробити для себе висновки, що життя – це класна штука. Тільки треба дбати про здоров’я з змолоду, а про здоров’я, яке вже трохи обкраяне буттям – прямо вже.

Вхід вільний.

Є викладачі, які стають студентам не просто провідниками у світ нових наукових знань, а прочиняють  двері у життя. Своєю порадою, інтелігентністю та умінням цікаво розповісти про буденні речі, такі вчителі надихають до активної праці не лише в сфері медицини, а й у повсякденності, будучи при цьому зрозумілими і актуальними у своїх переконаннях практично кожній людині.

Наталі Волотовська

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ