Кількість обов’язків Тернопільського міського голови невпинно зростає

0
222

nadal_0813_n2.ac2d3b8bd9f704f13541a60922fc27b1Міський голова Тернополя Сергій Надал роботи не боїться.

Коли один з його заступників під час листопадової аномалії не дав собі ради, Сергій Віталійович переписав виконання його обов’язків на себе. Підхопив, як мовиться, важку ношу і впевнено поніс.

Але і цього головному чоловікові Тернополя здалося замало. Вчора він видав розпорядження № 333, згідно з яким поклав на себе ще й координацію діяльності «Відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання корупції та мобілізаційної роботи».

Якщо хто не в курсі, то відтепер Сергій Віталійович координує діяльність з патронатним відділом, відділом внутрішнього контролю, відділом кадрового забезпечення, управлінням муніципальної поліції, управлінням надзвичайних ситуацій, управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології. А ще з тим відділом, мова про який йшла вище. Всього 8 пунктів.

Таку ж кількість відділів і управлінь координує Іван Хімейчук. А ось Владиславу Стемковському неймовірно пощастило. Йому довірили лише сектор з питань енергозабезпечення управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ