Компенсацію за поламані кінцівки отримають винятково тернополяни

0
215

412_4c860233Вчора міський голова Тернополя Сергій Надал видав розпорядження, яким вніс зміни у своє ж розпорядження від 25 листопада.

Згідно із змінами, попереднє розпорядження доповнене ще одним пунктом. Йдеться про «Положення про порядок відшкодування коштів на лікування жителів м. Тернополя, які постраждали внаслідок листопадової негоди»

Згідно з цим положенням заяви постраждалих від негоди розглядатиме спеціальна комісія. До уваги беруть травми, отримані у період з 13 по 17 листопада. В окремих випадках комісія може розглянути і звернення громадян, які отримали травму в інші дні.

Для того, щоб отримати компенсацію, потрібно подати заяву на ім’я міського голови, а до неї додати довідки з медичного закладу, копію паспорта, копію картки платника податків і реквізити для перерахування коштів.

Після цього управління соціальної політики міської ради отримує інформацію від медичних закладів щодо вартості лікування.

Але найцікавішим у цьому положенні є те, що кошти компенсуватимуть винятково громадянам, які зареєстровані у Тернополі. Якщо ж травму отримав якийсь турист чи людина, котра у Тернополі працює, але живе у якомусь з приміських сіл, то нехай лікується за свої гроші.

І це правильно. Бо нема чого нетернополянам ходити вулицями файного міста у період, коли лютує аномальна негода.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ