Чи одягнуть тернопільські політики плавки-вишиванки

0
503
Фото з сайту Тернопільської міської ради
Фото з сайту Тернопільської міської ради

Минулого року фотографія Сергія Надала в плавках обійшлася міському бюджету у 5 тисяч гривень. Саме стільки заплатили тоді одній з тернопільських газет за публікацію інформації про особисту участь Сергія Віталійовича у Водохрещі.

Не знаю як там цього разу, чи з’явиться фото оголеного міського голови на шпальтах місцевих видань, а на офіційному сайті міської ради таки є.

До речі, у дні масового занурення в ополонку фотографіями у стилі «ню» відмітився не лише сайт міської ради. Варто було відвідати офіційний портал більшості тернопільських установ та організацій і там обов’язково мало бути зображення керівника у плавках. Щоб всі бачили і знали, який він відважний – не побоявся занурити насінники у крижану воду.

Я не маю нічого проти купання в ополонках. Лише зрозуміти не можу – для чого це виставляти на показ. Особливо там, де таким речам аж ніяк не місце. Нині більшість людей мають сторінки у соціальних мережах. Хочеться похизуватися – будь ласка. Пірнай хоч в полонку, хоч у парне молоко. І викладай на своїй сторінці. Я б ще міг зрозуміти, якби хтось пірнув і не випірнув, тоді навіть варто розповсюдити про це інформацію. А так… Все, що пірнуло – виплило. І в чому інформаційний привід?

Просто у цьому випадку мова йде не про якийсь релігійний обряд, а про банальний піар. Якщо в моді купання в ополонці, значить потрібно, щоб всі бачили, що і я беру у цьому участь. Просто у наших політиків в крові, кістковому мозку і плавках все ще живе радянщина. І вони будь-що здатні перетворити на комуністичний суботник. Раз один дядько у кашкеті схопився за поліно – робити це повинні всі.

А найголовніше, що всі повинні довідатися про це видатне досягнення політика чи чиновника. Хоча, як на мене, хизуватися вони мали б не плавками, а реальними досягненнями. Але якщо їх нема, залишається виставляти на показ все інше.

Як жартували у ті дні в соціальних мережах, важко зрозуміти, чому дехто пірнав в ополонку без лопати, а хтось не прихопив із собою смолоскип. А я іншого зрозуміти не можу – чому ніхто не одягнув плавки-вишиванку. Це було б у кілька разі патріотичніше. Сподіваюся, наступного року ми і таке побачимо.

Руслан ДОРОТЯК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ