Лише один тернопільський нардеп не захотів бути бідним

1
814

Побер_Ігор_Миколайович_-_16037715Минулого вівторка під куполом Верховної ради було гамірно – після довгих і виснажливих канікул до роботи приступили народні обранці. Обмінявшись враженнями про роботу з виборцями, похизувавшись зимовою засмагою, слуги народу приступили до покращення життя уже сьогодні.

Одним з перших у порядку денному був законопроект під номером 5573. Мова у ньому, поміж іншого, йшла про те, щоб підняти нардепам зарплатню до 20 прожиткових мінімумів. І тут сталося диво – законопроект не набрав необхідної кількості голосів.

Підтримали його всього 117 депутатів із 226 необхідних. Можна довго розмірковувати, чому так сталося. Але, швидше за все, після оприлюднення електронних декларацій, у яких народні обранці вказали захмарні суми, їм таки вистачило розуму не піднімати собі зарплатню.

А як же повели себе депутати від Тернопільщини? Олег Барна, Микола Люшняк, Тарас Юрик і Роман Заставний участі у голосуванні не брали взагалі. Михайло Головко і Тарас Пастух натиснули кнопки «проти». А ось Ігор Побер підтримав цей законопроект.

Як мовиться – грошей багато не буває і, напевно, Ігор Миколайович вирішив, що якщо є змога збільшити їх кількість, натиснувши кнопку, то чому відмовляти собі у маленькому задоволенні. До речі, коли цей же законопроект ставили на голосування, але без збільшення депутатських зарплат, Ігор Побер утримався.

Марко КЛЕВЕЦЬ

1 коментар

  1. Побер вважає, що за свою бездіяльність і за рахунок знедолених пенсіонерів, має отримувати високу зарплату.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ