Які тернополяни стали правопорушниками у новорічну ніч

0
302

feyerverkУ Тернополі порушили заборону використання піротехнічних засобів. У новорічну ніч, і в наступні дні жителі обласного центру скаржилися на вибухи феєрверків і петард в центрі та, навіть, у спальних районах. Тернопіль – єдине місто в Україні, де вже два роки на піротехніку діє круглорічна заборона. На відміну, в Дніпрі, Черкасах, Львові, Чернівцях, Києві – запускати феєрверки можна, але лише у новорічну ніч. Думки тернополян з цього приводу розділилися:

– Так, є така заборона, але ж Новий рік, свято. Без феєрверка – воно якось не те. – вважає жителька села Петриків Ірина. – Але зважаючи на ситуацію в Україні – не варто. Все таки треба якось менше робити отих гучних гулянь, походів в бари. Треба святкувати тихіше. Може тоді буде якийсь спокій.

– Ну, мені феєрверки не заважали. Діти спали, ніхто не плакав. То хай буде. – каже тернополянка Вікторія.

– В нас війна. А воно стріляє. Хто його знати, що там може встрілити – треба забороняти!- вважає тернополянин Михайло.

– Я ставлюся абсолютно негативно, – каже тернополянка Ганна. – І не тільки через війну, а тому що часто це закінчується трагічно. Було багато таких випадків.

У документі про заборону йдеться: «На території Тернополя забороняється використовувати піротехнічні засобі до моменту завершення АТО». Про використання феєрверків повідомляйте правоохоронцям за номером 102.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.